Inchide

Trimite unui prieten

Anunț organizare concurs consilier Urbanism

Exportă PDF - Anunț organizare concurs consilier Urbanism Tipăreşte pagina - Anunț organizare concurs consilier Urbanism Trimite unui prieten - Anunț organizare concurs consilier Urbanism

A N U N T
privind organizare concurs de recrutare

pentru ocuparea unor functii  publice de executie vacante
din cadrul aparatului de specialitate al primarului comunei Hemeius,Judetul Bacau

In conformitate cu prevederile Legii nr. 188/1999 privind Statutul functionarilor publici, republicata, cu modificarile si completarile ulterioare, precum si cu prevederile H.G. nr. 611/2008 pentru aprobarea Normelor privind organizarea si dezvoltarea carierei functionarilor publici, cu modificarile si completarile ulterioare, Primaria Comunei Hemeius,judetul Bacau organizeaza concurs de recrutare pentru ocuparea unor functii publice de executie vacante din aparatul de specialitate al primarului:

Ø  consilier, clasa I grad Asistent;

Ø  consilier, clasa I grad Principal;