Inchide

Trimite unui prieten

Miercuri , 8 August 2017, 12:45

Exportă PDF - Anunt E-ON -intrerupere furnizarea de curent electric motivat de efectuarea unor lucrari in retea. Tipăreşte pagina - Anunt E-ON -intrerupere furnizarea de curent electric motivat de efectuarea unor lucrari in retea. Trimite unui prieten - Anunt E-ON -intrerupere furnizarea de curent electric motivat de efectuarea unor lucrari in retea.

ANUNT

In data de 09.08.2017, intervalul orar 09.00-17.00, in satul Hemeius (strada Ion Simionescu de la nr. 254 la nr. 386 si strazile adiacente) si in satul Lilieci (zona Parcului dendrologic) va fi intrerupta furnizarea de curent electric motivat de efectuarea unor lucrari in retea.

Primaria comunei Hemeius

Înapoi la Știri și evenimente