Inchide

Trimite unui prieten

S-a semnat contractul pentru execuția și finalizarea Statiei de tratare a apei in sat Hemeius

Sambata , 20 Octombrie 2017, 13:31

Stimati cetateni, va informam ca astazi, 20.10.2017, s-a semnat contractul nr. 8289/20.10.2017, ce are ca obiect “executia si finalizarea remedierii oricaror defecte ori vicii ale lucrarii: Statiei de tratare a apei in sat Hemeius, comuna Hemeius, judetul Bacau”.

Stimati cetateni, va informam ca astazi, 20.10.2017, s-a semnat contractul nr. 8289/20.10.2017, ce are ca obiect “executia si finalizarea remedierii oricaror defecte ori vicii ale lucrarii: Statiei de tratare a apei in sat Hemeius, comuna Hemeius, judetul Bacau”.

EXECUTANT: - lider – S.C. TEHNIMARKET S.R.L.

- asociat – SC I.C.P.E. SRL

Primar,